صفحه اصلیمجموعه‌هااخبارپشتیبانی و تعمیراتکلوب گالری برلیاندرباره ماتماس با ماEnglish Website
مجموعه ها

رادو
رادو . RADO
فلز سخت ضد خش

پس از گزراندن مراحل گونا گون براي توليد فلز سخت تنگستن يا تيتانيوم با پودر کاربیده در فشار 100 بارفضاهاي خالي را پر مي كنند و در كوره در دماي 1450 درجه سلسیوس بشكل نهايي مي رسند البته اعمال زيادي قبل از تكميل اجزابه صورت نهايي لازم هست .
ياقوت كريستال ضد خش
معمولا بيشتر مواد اوليه در توليد و ساخت ياقوت كريستال ضدخش راپودرها تشكيل مي دهند . كريستالها در دماي 2050درجه سلسیوس بوجود مي آيند و با دستكاهاي پيشرفته تراش الماس بريده وبه صورت قطعات نازكي در مي آيند سپس هر كدام از اين برشهاي نازك در ...... تراش و صيقل داده مي شوند و نتيجه نهايي ‍پوششی محافظ با مقاومت بالا در مقابل خش هستند .
تكنولوژي پيشرفته سراميك

ماده فوق العاده و پيشرفته سراميك از موفقيت‌هاي بزرگ چند سال قبل رادو است . بجز كاربرد در تكنولوژي پيشرفته پزشكي و موتور ماشينهاي فرمول يك اين محصول به صورت مخصوص در صنعت هوا و فضا به خاطر مقاومت در مقابل گرما ، خش و ساييدگي استفاده مي شود اما با وجود اين مقاومت زياد ، سراميك سطحي نرم و دوست داشتني دارد .
تكنولوژي پيشرفته الماس
پس از سالها تحقيق متمركز مهندسان رادو در پايان موفق در انتقال كربن به داخل بلورهاي بسيار ريزو كوچك الماس شدند . با بهينه سازي اين اعمال در پايان امكان ذخيره اين تكه هاي الماس به صورت يك شكل و اضافه كردن آنها به اجزاء فلز سخت ودرنتيجه لايه هاي با تكنولوژي پيشرفته الماس كه درپايان سخت و غيرقابل تغيير شدند .